NASZ ZESPÓŁ

Łukasz Szkliniarz – pomysłodawca, a zarazem „main head’’ of Tahoe for Life

„ Ludzie dzielą się na dwa gatunki: tych, którym nie trzeba tłumaczyć, po co chodzi się w góry i tych, którym się tego nie wytłumaczy” Piotr Pustelnik

Jestem absolwentem Politechniki Śląskiej w Gliwicach, którą ukończyłem w 2005r. Niewątpliwie należę do osób kochających wolność, a odkryłem to w sobie podczas pierwszej wizyty w Lake Tahoe w 2003r. „Love from the first sight”. Od młodzieńczych lat panował we mnie duch przygody i abstrakcyjne, wyimaginowane spojrzenie na świat, które pchnęło mnie w nieznane. Los rzucił mnie do słonecznej Kalifornii, gdzie ku własnemu zdziwieniu, czasem wewnętrznych oporach odkryłem w sobie ducha przygody. A wszystko to za sprawą promieni wyłaniających się z błękitu jeziora Lake Tahoe, bezkresu wzgórz pasma Sierra Nevada jak i ciszy w panującym tu klimacie. Otaczające góry, flora, fauna Lake Tahoe nauczyły mnie pokory do samego siebie, otwarły umysł na nieznane i tchnęły we mnie siłę zdobywcy. Odnalazłem tu swoje JA.

Nie boję się użyć stwierdzenia, że Lake Tahoe to mój dom, w którym, każdy zakamarek jest dla mnie jak rozwiązana krzyżówka, w którym pachnie ciepłem i gościnnością, dom do którego chciałbym państwa serdecznie zaprosić.

Profesjonalizm, skrupulatność, punktualność- wszystko to, czego uczą góry, wyzwoliły we mnie wizje podzielenia się z Państwem tym wszystkim, co może zaoferować zachód Stanów Zjednoczonych.

Jestem pewny, że Tahoe for Life spełni oczekiwania każdego zainteresowanego.

It’s Just One Life

Zobacz nasze wyprawy!